Search
Pieprasījuma forma

Angāri

Angāri un citas tērauda ēkas ir joma, kurā esam īsti profesionāļi. Tērauda ēku uzbūvēt nevajadzētu būt grūti, sākot no projektiem, un beidzot ar brīdi, kad saņemat tās atslēgu. Tieši tā mēs lūkojamies uz būvniecības procesu, neatkarīgi no tā, kādas prasības izvirzāt tērauda ēkām. Pateicoties izmantotajai būvniecības metodei, Borga ir viens no labākajiem tērauda ēku būvniekiem tirgū.

Sazinies ar mums

Borga angāri - daudz priekšrocību

  • Angāru ražošana un angāru būvniecība – vairāk kā 50 gadu pieredze.
  • Jau esam uzbūvējuši tūkstošiem angāru un citu tērauda konstrukciju dažādās Eiropas valstīs, tostarp − Latvijā.
  • Mūsu pašu ražoto konstrukciju daļu kvalitātes kontrole.
  • Mūsu konstrukciju risinājumi ir piemēroti gandrīz visām nozarēm: no lauksaimniecības līdz ražošanai vai pat sportam.

Sazinieties ar uzņēmumu Borga un saņemsiet:

  • investīciju cenu pirms projektēšanas;
  • ēkas modeļēšanu, meklējot labāko cenas un kvalitātes attiecību pirms projektēšanas darbiem;
  • Latvijā spēkā esošajiem tiesību aktiem atbilstošus ēku ugunsdrošības risinājumus;
  • tehniskos un darba projektus;
  • Borga pārstāvju daudzpusīgu palīdzību tehniskos un citos ar konstrukcijas būvniecību saistītos jautājumos;
  • ehnisko dokumentāciju (sertifikātus,garantijs utt.).

Borga ir unikāls angāru celtnieks, kas kontrolē visu būvniecības procesu. Ērti Jums, dabiski mums. Borga − tas, kas Jums nepieciešams!

Cik maksā angārs?

Uzzināt cenu

Inovatīvi ēku risinājumi

Borga angārs vienmēr būs kvalitatīvs. Nav svarīgi, kā tas izskatīsies un kam tiks izmantots. Mēs izcili zinām, kā ražot, pilnveidot, plānot un būvēt funkcionālas tērauda ēkas.

Viedā Borga būvniecības sistēma, kurā tiek izmantotas mūsu unikālās balsta konstrukcijas, ļaus bez lielām pūlēm uzbūvēt tērauda ēku, kas atbilst jūsu prasībām un vēlmēm. Jūsu angārs izskatīsies tieši tā, kā jūs vēlaties, un ideāli atbildīs jūsu vajadzībām. Citiem vārdiem sakot, tās estētiskais izskats lieliski iekļausies vidē, tāpēc jaunā ēka nepievils. Borga jūs ļoti labi saprot un vienmēr cenšas apmierināt jūsu īstās vajadzības.

Būvniecības sistēma

Borga – tie ir kvalitatīvi angāri

Ierastie angāri atšķiras no Borga metāla konstrukciju ēkām. Tomēr parastas, no loksnēm būvētas ēkas atšķiras no Borga tērauda ēkām. Visus nesošos komponentus mēs ražojam savās rūpnīcās, tāpēc varam uzņemties atbildību par metināšanas šuvēm un saprotam, cik svarīgi izvēlēties labas izejvielas. Balstoties uz jau 50 gadu ilgu pieredzi, mēs zinām, kā veidot un ražot funkcionālas, estētiska izskata tērauda ēkas un angārus. Mūsu montieru brigādes parūpēsies par to, lai jūsu angāri tiktu uzbūvēti ātri, precīzi un droši. Citiem vārdiem sakot, Borga ir īpašs tērauda ēku būvnieks, kas kontrolē visu būvniecības procesu. Jums tas ir ļoti ērti. Mums tas ir pats par sevi saprotams.

Sertificēta ražošana

Sazināties ar mūsu ekspertiem

Mēs esam speciālisti, tāpēc varam ieteikt, kā arī atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt vispiemērotāko risinājumu. Jo ātrāk piesaistīsiet mūs saviem risinājumiem, jo labāka un optimālāka būs jūsu ēka.

Saņemiet bezmaksas konsultāciju

Paši ražojam un piegādājam būvniecības elementus

Mēs paši ražojam unikālas metāla konstrukcijas, kvalitatīvu jumta un fasādes segumu. Turklāt piegādājam visus jumtam vai sienām nepieciešamos piederumus (drošības elementus, lietus ūdeņu novadīšanas sistēmu un citus skārda izstrādājuma elementus), skrūves. Ievērojot to, ka tā ir mūsu pašu ražota un rūpīgi izvēlētu partneru piegādāta produkcija, īpaši labi izprotam visu materiālu izmantošanas iespējas un funkcionālo mijiedarbību. Šādi mums ir iespēja izveidot kvalitatīvu un efektīvu piegādes ķēdi: no skrūves līdz rāmim — visu šo ķēdi kontrolējam mēs paši.

Mūsu ražotās metāla konstrukcijas − dažādām vajadzībām

Borga ražotā rāmju sistēma ir novatoriska. Tā sastāv no tērauda loksnēm metinātām kolonnām un rāmsijām. Piedāvājam arī unikālu, kombinētu kopņu sistēmu, kas veidota no auksti velmētiem cinkotiem profiliem un tērauda loksnēm. Mūsu karkasa konstrukciju klāsts ir tik plašs, ka varam apmierināt lielāko daļu klientu vajadzību neatkarīgi no tā, vai tās ir saistītas ar laidumiem, slodzēm vai iekšējiem parametriem.

Mūsu pašu ražotās angāru konstrukcijas un citas saliekamās konstrukcijas daļas vienmēr tiks modelētas un izgatavotas tā, lai tiktu atrasts optimālais risinājums, meklējot labu cenas, funkcionalitātes un ekonomijas attiecību.

Metāla rāmji un kopnes

Būvējiet angāru bez rūpēm

Parasti angāra būvniecību var saprast kā īpaši lielu un sarežģītu projektu. Tāpēc mēs vēlamies Jums kā klientam garantēt: ja nolemjat būvēt angāru pie mums, nebūs jāuztraucas.

Papildus tam, ka saņemsiet kvalitatīvu angāru par salīdzinoši izdevīgu cenu, strādājot ar mums, Jums tiks garantēts jau daudzkārt pārbaudīts būvniecības process. Jūsu projektu vadīs kompetents projektu vadītājs, visus konstrukciju rasējumus un aprēķinus veiks mūsu pašu projektētāji, konstruktori un rasētāji.

Nodrošināsim Jūs ar dokumentiem un rasējumiem, kas Jums būs nepieciešami būvatļaujas saņemšanai. Ja plānojat betonēt pamatus, ar prieku palīdzēsim atrast partneri, kas tos Jums uzstādīs pēc mūsu sniegtajiem aprēķiniem.

Saņemiet bezmaksas konsultāciju

Jūsu angārs būs gatavs uzstādīšanai jau rūpnīcā

Borga metāla angāri ir iepriekš sagatavoti uzstādīšanai: angāru sistēmas ir veidotas tā, lai būvlaukumā nekas nebūtu jāmetina vai jāgriež. Visas nesošo konstrukciju daļas tiek piegādātas ar iepriekš izurbtām atverēm, kas nodrošina to, ka angārs tiks uzstādīts ar maksimālu precizitāti – kā paredzēts rasējumos.

Mūsu uzstādītāji ir profesionāļu komandas, kuras ir samontējušas daudz angāru. Tātad varat būt pārliecināti par gala rezultāta kvalitāti.

Protams, pie mums var pasūtīt arī angāru bez uzstādīšanas pakalpojumiem. Galu galā šis ir saliekamais angārs, tāpēc metāla konstrukcijas, jumta un sienu segumus, vārtus, durvis, logus varat uzstādīt paši, piegādāsim tikai Jums nepieciešamos materiālus. Ja vēlaties, lai mēs būtu atbildīgi par visu angāra būvniecības procesu, piedāvājam arī ģenerāluzņēmēja pakalpojumus. Vienkārši un bez problēmām.

Sertificēta ražošana

Mēs spējam ieklausīties

Mūsu pašu izstrādāta ēku sistēma ir pilnveidota tā, ka mēs spējam apmierināt visdažādāko klientu vajadzības un vēlmes. Visiem mūsu ražotajiem angāriem un ēkām tiek piemēroti tikai rūpīgi pārdomāti tehniskie risinājumi. Katrs no tiem ir rūpīgi izvēlēts, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku konstrukcijas funkcionalitāti teritorijā, kurā tā tiks izmantota.

Gadu gaitā esam izveidojuši lielu tehnisko risinājumu bibliotēku, kas padara mūsu ēku sistēmu piemērotu daudzām dažādām nozarēm. Sakot “Borga standarts”, ņemam vērā nevis vienu tehnisko risinājumu visām ēkām, bet plašu dažādu iespēju izvēli, kas ļauj pielāgot savus risinājumus dažādiem uzņēmumiem, zemnieku saimniecībām, sportam vai jāšanas sportam.

Metāla angāri piemēroti daudzām jomām

Borga kompleksās tērauda konstrukcijas jeb vienkāršie metāla angāri tiek būvēti dažādās valstīs un dažādos sektoros. Mūsu tērauda angārus var izmantot kā:

Mūsu ēkas var izmantot dažādiem mērķiem, mēs tās pielāgojam atbilstoši Jūsu vajadzībām.

Realizētie projekti

Aukstā tipa un siltā tipa borga angāri

Aukstā tipa angārs parasti ir pietiekams lauksaimnieciskai darbībai (piemēram, tehnikas, darbarīku, graudu uzglabāšanai) vai jāšanai ar zirgiem. Taču komerciālai vai rūpnieciskai darbībai − noliktavām, birojiem, servisiem vai tamlīdzīgi − parasti nepieciešams siltā tipa vai vismaz daļēji apsiltināts angārs. Piedāvājam abu tipu metāla angārus, tāpēc droši varat sazināties ar mums gan par aukstā, gan siltā tipa angāriem (sendvičtipa angāri).

Kontakti

Komercēkas − veikali, tirdzniecības centri, pakalpojumi, noliktaves un biroji

Tirdzniecība mums ir dabisks process, kurā esam uzkrājuši lielu pieredzi. Angāru tirdzniecība, tērauda jumtu un fasādes segumu tirdzniecība – jomas, kurās strādājam vairāk kā 50 gadus. Tātad, zinām, kā iepriecināt gan darbiniekus, gan klientus.

Izmantojot mūsu standartizēto ēku sistēmu, varat uzbūvēt pilnīgi unikālu komercēku. Izvēloties atbilstošās krāsas un materiālus, mēs viegli pielāgosim ēku Jūsu biznesa identitātei. Vai tas būtu angārs Jūsu precēm, veikals, birojs − mūsu speciālisti vienmēr atradīs Jums piemērotāko risinājumu. Mūsu zināšanas un elastīgais būvniecības process neapgrūtinās Jūs ar papildus raizēm, lai varētu turpināt koncentrēties uz savu biznesu.

Komercēkas

Industriālas ēkas − rūpnīcas, darbnīcas, noliktavas

Jūsu vajadzības mums vienmēr ir vissvarīgākās. Tā kā tās ir unikālas, katrai ēkai būs individuālas prasības. Ņemot to vērā un pielietojot daudzu gadu garumā izstrādātos inovatīvos Borga standartus, radām optimālu ēkas risinājumu Jūsu biznesam. Mūsu ēku sistēma ietver dažādus risinājumus visām izplatītākajām funkcionālajām prasībām, kas nepieciešamas industriālajām ēkām.

Tā kā mēs varam parūpēties par visu būvniecības procesu un tā saskaņošanu, tad Jums kā pasūtītājam atliek vien gaidīt gala rezultātu, kas, bez šaubām, Jums neliks vilties.

Industriālas ēkas

Loģistikas bizness - produktu izplatīšanas un uzglabāšanas angāri

Borga uzņēmumam ir arī pieredze dažādu nozaru un izmēru loģistikas ēku būvniecībā. Mūsu metāla angārs ir lieliska izvēle noliktavai, izplatīšanas vai loģistikas centram.

Nav svarīgi, vai ēkas galvenais mērķis ir preču uzglabāšana vai pārdale, labai loģistikas ēkai svarīga ir efektīva telpu izmantošana. Mums tas ir pats svarīgākais – piedāvāt Jums funkcionālāko ēku. Šim nolūkam esam sagatavojuši dažādus risinājumus, kas ir optimāli arī lieliem laidumiem.

Loģistikas ēkas

Angāri lauksaimniecībai - tehnikas, graudu glabāšanai, lauksaimniecības dzīvniekiem, mājputniem

Borga ir cēlies no lauku vides, tāpēc mums ir dziļa izpratne par lauksaimniecības vidi un cilvēkiem, kas tajā strādā.

Turklāt mēs esam novatori, tāpēc zinām, kas ir nepieciešams modernam lauksaimniecības angāram, lai ilgtspējīgi, droši un ērti audzētu dzīvniekus vai putnus. Tāpat lieliski saprotam, kā izveidot ekonomisku un funkcionālu angāru graudu vai lauksaimniecības tehnikas, darbarīku un citu instrumentu uzglabāšanai.

Esam uzbūvējuši daudzas izcilas noliktavas lauksaimniecībai, iepriecinājuši daudzus zemniekus ar modernu gaļas liellopu fermu vai govju fermu ar piena blokiem. Borga cilme apliecina, ka labāk nekā jebkurš cits saprotam zemnieka ikdienu un vidi.

Lauksaimniecības angāri

Sporta zonas

Katrai sporta zonai ir atšķirīgas prasības – viss atkarīgs no tā, kādam sporta veidam šī telpa tiks izmantota un kādas papildus telpas tur nepieciešamas. Borga metāla konstrukciju risinājumi ir piemēroti dažādiem sporta veidiem, tāpēc mūsu tērauda angārus var aprīkot kā padel tenisa arēnu, tenisa kortus, ledus arēnu, hokeja arēnu, futbola halli, sporta klubu vai pat milzīgu daudzu sporta veidu sporta kompleksu.

Koncentrējamies uz optimāliem risinājumiem un vienmēr cenšamies atrast labāko cenas un kvalitātes attiecību, sākot no idejas līdz gatavai ēkai. Tātad, jo agrāk mūsu konsultanti iesaistīsies Jūsu lēmumu pieņemšanas procesā, jo labāks būs gala rezultāts.

Sporta zonas

Zirgu sports – jāšanas sporta arēnas, zirgu staļli

Jāšanas sports ir īpaši populārs Zviedrijāun arī Borga ir cēlusies no turienes. Tāpēc, uzbūvējot daudzus zirgu staļļus, jāšanas arēnas vai manēžas, esam uzkrājuši nenovērtējamu pieredzi, zinām, kur un kā vislabāk jutīsies Jūsu zirgi un jājēji.

Būvējam visu – no vienkāršām jāšanas arēnām līdz greznākām telpām Jūsu zirgiem. Šie vieglās konstrukcijas skārda angāri ideāli iederēsies Jūsu zirgaudzētavas vidē – šim nolūkam mums ir plaša krāsu gamma dažādiem būvniecībā izmantotajiem materiāliem.

Izvēloties Borga, iegūsit partneri, uz kuru varēsiet paļauties no pirmās jāšanas arēnas idejas līdz gatavai ēkai. Droši un bez raizēm!

Jāšanas arēnas
Zintis Šnitceris
Zintis Šnitceris

Reģionālais un pārdošanas vadītājs Latvijā - Tērauda angāri

+371 2700 6960 Zvaniet
Es labprāt palīdzēšu, ja jums ir kādi jautājumi par mūsu tērauda angāriem un Borga inovatīvajiem risinājumiem.

Vēlaties pats uzstādīt angāru?

Tāda iespēja tiešām pastāv! Jūs varat sazināties ar mums par angāra projektēšanu un ražošanu. Kad visu sagatavosim, saņemsiet materiālu komplektu, kas sastāvēs no Jūsu ēkas vajadzībām pielāgotiem metāla karkasiem, sienu un jumta segumam un citiem ar Jums saskaņotiem materiāliem.

Atliek tikai uzstādīt angāru. Mēs vienmēr būsim gatavi Jums palīdzēt – konsultēsim un uzraudzīsim būvniecības procesu.

Uzzināt angāra cenu

BUJ

CIK ILGU LAIKU AIZŅEM ANGĀRA UZSTĀDĪŠANA?

Angāra būvniecības ilgums ir atkarīgs no ēkas sarežģītības pakāpes. Tāpēc angāra uzstādīšana var ilgt no vairākām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem.

KĀDU ANGĀRU IZVĒLĒTIES (KĀDI IR ANGĀRU VEIDI)?

Angāra veids ir atkarīgs no tajā plānotās darbības: angāri lauksaimniecībai, rūpniecībai, komercdarbībai, sportam vai jāšanai. Angāri var būt arī aukstā tipa un siltā tipa.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...