Search
 • Angāri
 • angari

Tērauda ēkas | Angāri

Angāri un citas tērauda ēkas ir joma, kurā esam īsti profesionāļi. Tērauda ēku uzbūvēt nevajadzētu būt grūti, sākot no projektiem, un beidzot ar brīdi, kad saņemat tās atslēgu. Tieši tā mēs lūkojamies uz būvniecības procesu, neatkarīgi no tā, kādas prasības izvirzāt tērauda ēkām. Pateicoties izmantojamai būvniecības metodei, Borga ir viens no labākajiem tērauda ēku būvniekiem tirgū.

Ierastās tērauda ēkas atšķiras no Borga metāla konstrukciju ēkām. Tomēr parastas, no loksnēm būvētas ēkas atšķiras no Borga tērauda ēkām. Visus nesošos komponentus mēs ražojam savās rūpnīcās, tāpēc varam uzņemties atbildību par metināšanas šuvēm un saprotam, cik svarīgi izvēlēties labu izejvielu. Balstoties uz jau 45 gadu ilgu pieredzi, mēs zinām, kā veidot un ražot funkcionālas, estētiska izskata tērauda ēkas. Mūsu montieru brigādes parūpēsies par to, lai jūsu tērauda ēkas tiktu uzbūvētas ātri, precīzi un droši. Citiem vārdiem sakot, Borga ir īpašs tērauda ēku būvnieks, kas kontrolē visu būvniecības procesu. Jums tas ir ļoti ērti. Mums tas ir pats par sevi saprotams.

Sazināties ar mūsu ekspertiem

Mēs esam speciālisti, tāpēc varam ieteikt, atbildēt uz jūsu jautājumiem un katram gadījumam sniegt vispiemērotāko risinājumu. Jo ātrāk piesaistīsiet mūs saviem risinājumiem, jo labāka un optimālāka būs jūsu ēka.

Saņemiet bezmaksas konsultāciju

Borga – tie ir tērauda angāri

Borga tērauda ēka vienmēr būs kvalitatīva. Nav svarīgi, kā tā izskatīsies un kam tiks izmantota. Mēs izcili zinām, kā ražot, pilnveidot, plānot un būvēt funkcionālas tērauda ēkas. Viedā Borga būvniecības sistēma, kurai tiek izmantotas mūsu unikālās balsta konstrukcijas, ļaus bez lielām pūlēm uzbūvēt tērauda ēku, kas atbilst jūsu prasībām un vēlmēm. Jūsu tērauda ēka izskatīsies tieši tā, kā jūs vēlaties, un ideāli atbildīs jūsu vajadzībām. Citiem vārdiem sakot, tās estētiskais izskats lieliski iekļausies vidē, tāpēc jaunā ēka nepievils. Borga jūs ļoti labi saprot un vienmēr cenšas apmierināt jūsu īstās vajadzības.

angari

Paši ražojam un piegādājam būvniecības elementus

Mēs paši ražojam unikālas metāla konstrukcijas, kvalitatīvu jumta un fasādes segumu. Turklāt piegādājam visus jumtam vai sienām nepieciešamos piederumus (drošības elementus, lietus ūdeņu novadīšanas sistēmu un citas locīklas), skrūves. Ievērojot to, ka tā ir mūsu pašu ražota un rūpīgi izvēlētu partneru piegādāta produkcija, īpaši labi izprotam visu materiālu izmantošanas iespējas un funkcionālo mijiedarbību. Šādi mums ir iespēja izveidot kvalitatīvu un efektīvu piegādes ķēdi: no skrūves līdz rāmim — visu šo ķēdi kontrolējam mēs paši.

Mēs spējam ieklausīties

Borga sarežģītas tērauda ēkas vai vienkāršus angārus izmanto dažādās valstīs un dažādos sektoros. Galvenokārt uzmanību veltām:

Quick & Easy angāri

Iegādājoties mūsu piedāvāto „Quick & Easy” ēku, jūs izvēlaties gatavu fiksētu izmēru risinājumu, kas pilnīgi atmaksājas. Lai arī ko jūs izvēlētos, iegūsiet ne tikai izturīgu tērauda ēku, bet arī ilgtermiņa partneri. Borga ir viss, kas jums vajadzīgs! Plašāk par Borga standarta angāriem uzzināsiet šeit: Quick & Easy angāri.

 • Sazinieties ar mums!

  Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu plānoto ēku, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

  AIZPILDĪT PIEPRASĪJUMU

 • Tērauda ēkas - Borga logo

  Quick & Easy angāri

  Kvalitatīvi standartizēts angārs, ko piegādāsim ātrāk un lētāk.

  Uzzināt vairāk

 • strongest in lithuania

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...