Search

Sienu segums | Fasādes segums

Sienu segums jūsu ēkai ir tikpat svarīgs kā jumta segums. Tas ne tikai pasargā jūsu īpašumu, bet arī palīdz radīt labu iespaidu par jūsu darbību.

Tieši tāds arī ir Borga sienu skārda segums. Jūsu ēkas kopējā ekonomija un izskats mums ir svarīgi faktori, tāpēc mēs cenšamies, lai katrs Borga fasādes profils nodrošinātu jūsu sienu nevainojamu izturību un lielisku estētisko izskatu.

Vērsieties pie mums – labprāt palīdzēsim jums izvēlēties sienu tērauda segumu, kas padarīs jūsu ēku ekonomisku, estētiski pievilcīgu un funkcionālu. Mēs sniegsim jums konsultācijas par skārda profilu, segumu, toni un citiem jautājumiem.

Sienu seguma risinājums iekšējai un ārējai apdarei

Borga piedāvā dažādus sienu apdares risinājumus: sākot no augstas kvalitātes fasādes apšuvuma līdz estētiskiem fasādes apdares risinājumiem tērauda konstrukciju ēkām (ražošanai, lauksaimniecībai vai sportam). Borga sienu profili tiek ražoti no mūsdienīgām izejvielām, tāpēc uzturēšanas izmaksas tiek samazinātas līdz minimumam, un īpašības ilgu laiku paliek nemainīgas.

Vienkārša un viegla nostiprināšana

Visiem mūsu sienu pārklājuma profiliem ir īpaša sānu pārklājuma mala, kas ļauj droši veikt montāžas darbus. Turklāt skārda sienu segums ir viegls un vienkārši apstrādājams, tā montāžai nav nepieciešamas īpašas prasmes vai instrumenti, tāpēc darbu var paveikt diezgan ātri. Katras loksnes garumu aprēķina saskaņā ar projektu vai klienta vēlmēm, un loksnes tiek sagrieztas ražotnē atbilstoši konkrētās sienas vietas garumam, kur loksne tiks nostiprināta.

Sienu skārda seguma priekšrocības:

 • Ilgs kalpošanas laiks
 • Ātri montējams
 • Zemas montāžas izmaksas
 • Viegli nomaināms (pārmontējams)
 • Pieejamas dažādas toņu kombinācijas
 • Dažādi profilu piedāvājumi
 • Viegls
 • Materiālus var pārstrādāt un atkārtoti izmantot

Sazināties

Borga jumta segums

 

BPE 18 – universālas, ekonomiskas profilētās loksnes sienām

Sienu segums

Borga BPE 18 – tradicionālas masīvas profilētas loksnes, kas atgādina koka dēļus. Borga BPE 18 profilētās loksnes tiek izmantotas dažādu ēku sienu apdarei. Pateicoties optimizētai pārklājuma platībai, tas ir viens no mūsu ekonomiskākajiem risinājumie.

Vairāk par BPE 18

Ekonomi – vienas no populārākajām profilētajām loksnēm, kas tiek izmantotas gan kā jumta segums, gan sienu apdarei

Jumta un fasādes segums

Borga Ekonomi profilis yra neaukštas, o aprėptis – plati. Jie simetriški, todėl plačiai pritaikomi, nes jiems išlaikyti nereikia sudėtingos konstrukcijos.

Vairāk par Ekonomi

Classic Profilētais – gan mūsdienīgs, gan tai pašā laikā tradicionāls jumta un fasādes segums

Jumta un sienu segums

Borga Classic profilētas loksnes ir klasiskas plakanas virsmas skārda loksnes ar gareniskām malām, kas nodrošina papildu stingrību.

Vairāk par Classic Profilētais

Sinus 40 – moderns, ekskluzīvs sienu profils

Sienu segums

Borga Sinus 40 profilu parasti izmanto komerciālo ēku sienu apdarei, tomēr tas ir piemērots arī visur, kur ir augstas prasības attiecībā uz ēkas izskatu. Profilētās loksnes Sinus ir modernas un nenovecojošas, tāpēc piešķirs ilgtermiņa pievilcīgumu jebkurai ēkai.

Vairāk par Sinus 40

VP 45 – izturīgs profils lielām sienu virsmām

Sienu segums

VP 45 ir izturīgs profils, kas īpaši piemērots, kad nepieciešams liels attālums starp balstiem. Borga VP 45 profilu parasti izmanto ražošanas un komerciālo tērauda konstrukciju būvju sienu apdarei. Tradicionāla, tomēr nedaudz uzlabota forma piešķirs fasādei pievilcīgumu.

Vairāk par VP 45

VVP 18 – estētiski sienu profili lielām ēkām

Sienu segums

Parasti Borga VVP 18 profilus izmanto ražošanas un lielāku komerciālo un dzīvojamo ēku sienu apdarei. Šis modernais profils piešķirs ēkas fasādei dzīvīgu, tradicionālu un nenovecojošu izskatu.

Vairāk par VVP 18

VVP 45 – izturīga un izskatīga profilēta sienas loksne

Sienu segums

Parasti izmanto ražošanas un komerciālo ēku sienu apdarei. Šīs modernās loksnes piešķirs ēkas fasādei dzīvīgu un nenovecojošu izskatu.

Vairāk par VVP 45

PP 2 – grezns, viegls, zema profila skārds

Dekoratīvais skārds

Borga PP2 lokšņu profils ir ļoti zems, tāpēc to izmanto iekšējo sienu, griestu, skursteņu, durvju, vārtu vai tml. apdarei, konteineriem vai dekoratīviem nolūkiem.

Vairāk par PP 2
 • strongest in lithuania

 • Sazinieties ar mums!

  Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu jumtu vai fasādi, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

  Sazināties

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...