Search

Tērauda jumta segums

Jumta segumam ir jābūt ar augstu kvalitāti, izturīgam un estētiski pievilcīgam.

Jumts taču ir būtiska ēkas daļa, kas ne tikai pasargā mūs no nelabvēlīgiem laikapstākļiem (lietus, sniega, vēja u. c.), bet arī piešķir ēkai skaistumu un unikalitāti. Turklāt jumta segumam ir jābūt viegli samontējamam. Iegādājoties Borga tērauda jumta segumu, tieši to arī saņemsiet: ekonomisku, izturīgu un izskatīgu jumtu.

Kvalitatīvam jumta segumam ir jābūt sagatavotam tā, lai tiktu saglabāts optimālais līdzsvars starp formu, celtspēju un platumu. Borga piedāvā saviem klientiem tieši tādu skārda segumu. Tas nozīmē, ka jūsu mājas energoefektivitāte un izskats mums ir īpaši svarīgi faktori. Labprāt palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko metāla jumta segumu, tā profilu un toni, lai jūsu ēka būtu ekonomiska, estētiski pievilcīga un funkcion.

Skārda jumta seguma priekšrocības:

 • Ilgmūžīgums. Metāla jumta segums var kalpot līdz 50 vai vairāk gadiem.
 • Izturība. Skārda jumta segums spēj izturēt spēcīgu vēju, koroziju, neplaisā. Turklāt tērauda jumtiem nav nepieciešama pastāvīga dārga apkope, tomēr nevajadzētu aizmirst periodiski pārbaudīt, vai jumts nav jānotīra no aplikuma, lapām un vai nav kādi bojājumi. Tātad būs zemākas izmaksas un lētāka jumta uzturēšana.
 • Drošība. Metāla jumta segums ir viens no izturīgākajiem, runājot par ugunsdrošību. Lietuvā populārākie jumta segumi ir šādi: profilēts tērauda jumta segums, azbestu nesaturošas gofrētas cementa loksnes (šīferis), viļņotas bitumena loksnes un bitumena dakstiņi. Pirmie divi no šiem četriem variantiem ir ugunsizturīgākie.
 • Vieglums. Pateicoties šai īpašībai, skārda jumta segumu var samontēt ātrāk salīdzinājumā ar citiem segumiem, tādējādi tiek samazinātas darba izmaksas. Attiecīgi tiek samazinātas kopējās būvniecības izmaksas – ietaupījums redzams arī citās pozīcijās: nepieciešams mazāk betona pamatiem, mazāk koksnes jumta konstrukcijai, mazāk armatūras stiprinājumu.
 • Pielāgojamība. Skārda segumu var pielāgot jebkuram jumtam, ja šā jumta slīpums pārsniedz 5 grādus. Turklāt metāla jumti iepriekšminētā viegluma dēļ ir plašāk piemērojami, it īpaši, veicot renovāciju, jo visbiežāk skārda jumta seguma svaram nav nepieciešami papildu nesošo konstrukciju stiprinājumi.
 • Videi draudzīgs. Metālu var pārstrādāt, tādējādi nokalpojušu jumta skārdu beigās var pārstrādāt citos tērauda izstrādājumos.

Sazinieties ar mums!

Sienu segums

 

Elegant – moderna un funkcionāla tērauda dakstiņu jumta alternatīva

Jumta segums

Elegant ir moderna, funkcionāla jumta seguma alternatīva – dakstiņu imitācija, kas lieliski piemērota dzīvojamām, lauksaimniecības un komerciālajām ēkām.

Vairāk par Elegant

Classic Gludais – tradicionālas un pievilcīgas jumta loksnes

Jumta segums

Borga Classic gludās loksnes ir mūžīgā klasika. Pateicoties formas vienkāršībai, šis jumta segums ir piemērots dažādu stilu mājām. Tas ir segums, kas pat laika gaitā saglabā savu stilīgumu.

Vairāk par Classic Gludais

Classic Profilētais – gan mūsdienīgs, gan tai pašā laikā tradicionāls jumta un fasādes segums

Jumta un sienu segums

Borga Classic profilētas loksnes ir klasiskas plakanas virsmas skārda loksnes ar gareniskām malām, kas nodrošina papildu stingrību.

Vairāk par Classic Profilētais

BPD 18 – plaša pielietojuma tradicionālās trapecveida loksnes jumtiem

Jumta segums

Borga BPD 18 loksnes parasti izmanto ražošanas un lauksaimniecības ēku jumtu segumam, bet tās ir ideāli piemērotas arī dzīvojamām mājām.

Vairāk par BPD 18

Super 40 – estētisks, izturīgs un ekonomisks jumtu profils

Jumta segums

Parasti tiek izmantots jumtu segumam, kur nepieciešams liels attālums starp latām, kad nepieciešams pārklājums, kas iztur lielas slodzes. Šo segumu visbiežāk izmanto ražošanas ēku jumtu segumam, bet to var izmantot arī fasāžu apdarei.

Vairāk par Super 40

Ekonomi – vienas no populārākajām profilētajām loksnēm, kas tiek izmantotas gan kā jumta segums, gan sienu apdarei

Jumta un fasādes segums

Borga Ekonomi profilis yra neaukštas, o aprėptis – plati. Jie simetriški, todėl plačiai pritaikomi, nes jiems išlaikyti nereikia sudėtingos konstrukcijos.

Vairāk par Ekonomi

TR 45 – stingrs profils jumtiem

Jumta segums

Borga TR 45 profilus parasti izmanto kā jumta segumu ražošanas un komerciālo tērauda konstrukciju būvēm ar plašu pārklājumu un ļoti lielu nestspēju. Augsta profila dēļ loksnes ir lieliski piemērotas tur, kur ir daudz sniega vai nepieciešama ļoti laba lietus ūdeņu novadīšana.

Vairāk par TR 45
 • strongest in lithuania

 • Sazinieties ar mums!

  Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu jumtu vai fasādi, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

  Sazināties

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...