Search
Pieprasījuma forma

Tērauda jumta segums

Jumta segumam ir jābūt ar augstu kvalitāti, izturīgam un estētiski pievilcīgam.

Jumts taču ir būtiska ēkas daļa, kas ne tikai pasargā mūs no nelabvēlīgiem laikapstākļiem (lietus, sniega, vēja u. c.), bet arī piešķir ēkai skaistumu un unikalitāti. Turklāt jumta segumam ir jābūt viegli samontējamam. Iegādājoties Borga tērauda jumta segumu, tieši to arī saņemsiet: ekonomisku, izturīgu un izskatīgu jumtu.

Kvalitatīvam jumta segumam ir jābūt sagatavotam tā, lai tiktu saglabāts optimālais līdzsvars starp formu, celtspēju un platumu. Borga piedāvā saviem klientiem tieši tādu skārda segumu. Tas nozīmē, ka jūsu mājas energoefektivitāte un izskats mums ir īpaši svarīgi faktori. Labprāt palīdzēsim jums izvēlēties piemērotāko metāla jumta segumu, tā profilu un toni, lai jūsu ēka būtu ekonomiska, estētiski pievilcīga un funkcion.

Skārda jumta seguma priekšrocības:

 • Ilgmūžīgums. Metāla jumta segums var kalpot līdz 50 vai vairāk gadiem.
 • Izturība. Skārda jumta segums spēj izturēt spēcīgu vēju, koroziju, neplaisā. Turklāt tērauda jumtiem nav nepieciešama pastāvīga dārga apkope, tomēr nevajadzētu aizmirst periodiski pārbaudīt, vai jumts nav jānotīra no aplikuma, lapām un vai nav kādi bojājumi. Tātad būs zemākas izmaksas un lētāka jumta uzturēšana.
 • Drošība. Metāla jumta segums ir viens no izturīgākajiem, runājot par ugunsdrošību. Lietuvā populārākie jumta segumi ir šādi: profilēts tērauda jumta segums, azbestu nesaturošas gofrētas cementa loksnes (šīferis), viļņotas bitumena loksnes un bitumena dakstiņi. Pirmie divi no šiem četriem variantiem ir ugunsizturīgākie.
 • Vieglums. Pateicoties šai īpašībai, skārda jumta segumu var samontēt ātrāk salīdzinājumā ar citiem segumiem, tādējādi tiek samazinātas darba izmaksas. Attiecīgi tiek samazinātas kopējās būvniecības izmaksas – ietaupījums redzams arī citās pozīcijās: nepieciešams mazāk betona pamatiem, mazāk koksnes jumta konstrukcijai, mazāk armatūras stiprinājumu.
 • Pielāgojamība. Skārda segumu var pielāgot jebkuram jumtam, ja šā jumta slīpums pārsniedz 5 grādus. Turklāt metāla jumti iepriekšminētā viegluma dēļ ir plašāk piemērojami, it īpaši, veicot renovāciju, jo visbiežāk skārda jumta seguma svaram nav nepieciešami papildu nesošo konstrukciju stiprinājumi.
 • Videi draudzīgs. Metālu var pārstrādāt, tādējādi nokalpojušu jumta skārdu beigās var pārstrādāt citos tērauda izstrādājumos.

Sazinieties ar mums!

Sienu segums

 

 • Sazinieties ar mums!

  Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu jumtu vai fasādi, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

  Sazināties

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...