Search
Pieprasījuma forma
  • Trouble-free building of steel buildings | BORGA

Būvēšana bez rūpēm

Borga – vienkāršības iemiesojums. Ar mums būs viegli izvēlēties tērauda: ēku būvēšana noritēs raiti, process būs elastīgs, bet gala rezultāts – tieši tāds, kādu to iztēlojāties. Ērti, izturīgi un nekādu raižu.

Borga klienti vienmēr sagaida funkcionālas, ekonomiskas ēkas. Tie vēlas zinošu, savā darbā uzmanīgu partneri, ar kuru ir viegli strādāt. Mums tas viss ir pats par sevi saprotams, tāpēc cenšamies ne tikai apmierināt klientu cerības, bet tās arī pārspēt. Uzņēmums Borga pats ražo būvkomponentus, ir izveidojis savu būvniecības sistēmu, tāpēc var piedāvāt unikālu, jau nokomplektētu risinājumu.

Viss vienuviet

Kopš 1973. gada Borga maina cilvēku izpratni par to, kā jābūvē mūsdienīgas tērauda ēkas. Mēs vēlamies vienkāršot būvniecības procesu un pilnveidot būvniecību – sākot no ēkas būvniecības, beidzot ar tikšanās reizēm ar klientiem. Citiem vārdiem, jums tiek piedāvāta ēka, kura jūs nepievils, meistarība un partneris, kas tiešām ieklausīsies tajā, ko sakāt. To, cik tas ir vienkārši, kļūst acīm redzams, kad, parakstījuši ģenerāluzņēmēja līgumu, noņemam nastu no klientu pleciem.

Borga pilnīgi pabeigtie risinājumi nozīmē, ka izvairīsieties no dārgajiem starpniekiem, bet iegūsiet partneri, kurš vienmēr meklēs pareizo risinājumu un kontrolēs visus būvniecības aspektus, sākot no izejvielas un beidzot ar pabeigtās ēkas inspekciju. Mums ir ko piedāvāt gan tiem klientiem, kuri ir uzkrājuši lielu pieredzi būvprojektu jomā, gan tiem, kuri nekad neko vēl nav cēluši. Lai kā arī nebūtu, visos jautājumos jums vajadzēs sazināties tikai ar Borga – vai rastos jautājumi par ēkas izskatu, vai tās pielietojuma mērķi. Ļoti ērti un nekādu rūpju.

  • Sazinieties ar mums!

    Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu plānoto ēku, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

    AIZPILDĪT PIEPRASĪJUMU

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...