Search
Pieprasījuma forma

Būvkomponenti

Borga piedāvā ne tikai dažādiem lietošanas mērķiem paredzētas saliekamas tērauda ēkas. Mēs piedāvājam arī plašu lokšņu, būvelementu un būvkomponentu klāstu. Daudzi no šiem izstrādājumiem ir ražoti Borga ražotnēs. Pārējos rūpīgi izvēlamies no labi zināmiem piegādātājiem.

Sazinieties

Augstas kvalitātes būvkomponenti

Borga produkcijas klāsts atšķiras ar augstu kvalitāti, ilgmūžīgumu un plašu izvēles brīvību. Mums ir svarīgi piegādāt kvalitatīvus izstrādājumus, kas katram būvprojektam nodrošina skaidru pievienoto vērtību: dažreiz tas koncentrējas uz funkcionalitāti, dažreiz uz estētiku, uz to, ko jūs redzat un kam varat pieskarties. Parasti uzmanība tiek pievērsta visiem aspektiem. Borga būvkomponenti ir piemēroti dažādām vajadzībām, jo tiek ražoti visādās formās un toņos. Mūsdienīgi, tradicionāli, praktiski vai majestātiski – viss ir iespējams.

Tērauda loksnes – ilgmūžīgas

Borga jumta segums un sienu segums tiek ražots no augstas kvalitātes tērauda, kas no abām pusēm auksti velmēts un galvanizēts ar 275 g/m2 cinka slāni vai aptuveni 150 g/malumīnija un cinka slāni, kā noteikts standartā EN 10 346 un EN 10 143.

Pati loksne ir pasivēta un gruntēta. Borga sienu vai jumta skārda segums var būt ar P30, P50 vai MATT P30 pārklājumu.

Jumta segums SIENu segums

Borgai ir vairāk nekā 45 gadu pieredze tērauda profilētā skārda ražošanā. Mēs esam īsti profesionāļi šajā jomā un zinām, kādas tehniskās un citas īpašības ir nepieciešamas izturīgiem jumtiem un fasādēm.

Pērkot pie mums profilētas skārda loksnes un citus metāla izstrādājumus, varat būt droši, ka tas ir īpaši izdevīgs darījums. Tā kā mēs paši esam ražotāji, nav starpnieku, tāpēc varam piešķirt ilgtermiņa garantijas. Turklāt, iegādājoties produktus no mums, jūs saņemat ilgtermiņa un ekonomissienųku risinājumu, kas ir vienkāršs uzturēšanā.

Sazinieties ar mums!

Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu jumtu vai fasādi, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

Sazināties

Piederumi pilnīgai jumta vai fasādes montāžai

Borga klāstā ir visi svarīgie produkti, kas nepieciešami jaunu jumtu un fasāžu montāžai vai veco atjaunošanai. Piedāvājam jums stiprinājuma elementus, skrūves, lietus ūdeņu novadīšanas sistēmas, blīvēšanas sistēmas, ventilācijas iekārtas, locītos un daudzus citus izstrādājumus.

Jumta un fasādes piederumi

Esat pārdevējs? Jumiķis?

Pievienojieties augošam Borga mazumtirdzniecības tīklam. Jūsu pasūtītos jumta vai fasādes komplektus piegādāsim tieši būvlaukumā. Varam piedāvāt konkurētspējīgu cenu, tāpēc Borga ir spēcīgs partneris daudzos būvniecības projektos.

Sazināties
Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu jumtu vai fasādi, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...