Borga
Search
 • About Borga Group | BORGA

Par Borga

Borga ir tērauda konstrukciju būvuzņēmums no Ziemeļzviedrijas. Pašlaik uzņēmums savu darbību ir paplašinājis arī uz citām Eiropas valstīm. Mūsu kompetences joma – tērauda ēkas un būvniecības loksnes. Kamēr mēs esam tirgū, iegādāties un uzbūvēt mūsdienīgu tērauda ēku nebūs grūti.

No pat dibināšanas 1973. gadā Borga ir mainījis cilvēku viedokli par to, kādai jābūt tērauda ēkai. Pašlaik esam starptautiska tērauda konstrukciju būvju būvniecības grupa un saliekamu tērauda ēku piegādes līderis. Visus svarīgākos komponentus ražojam paši, mums ir savas montieru brigādes, mēs strādājam pēc savas būvniecības sistēmas. Uzņemamies pilnu atbildību par būvniecības procesu un pilnīgi kontrolējam visu būvniecības ķēdi. Tāpēc Borga ir viens no labākajiem tērauda konstrukciju būvnieks tirgū. Mums nav svarīgi, vai jābūvē standarta būve vai speciāls pasūtījums. Mūsu biznesa koncepcija nodrošina kvalitātes kontroli, stabilu cenu un drošu piegādi.

Borga būvkomponenti

Borga biznesa koncepcijas garants ir mūsu pašu ražotie būvkomponenti. Mūsu darbības būtība – tērauda ēkām paredzētu komponentu, kā arī jumta sistēmu un sienu seguma ražošana un montēšana. Pārdodam, montējam un izplatām arī būvniecības papildkomponentus jumtiem un sienām. Mūsu rāmji, metāla profili, sijas, skārda profili un betona pamati tiek ražoti vairākās rūpnīcās Eiropā. Pašlaik uzņēmumam Borga ir rūpnīcas Zviedrijā, Polijā, Lietuvā un Rumānijā, bet preces tiek pārdotas desmit valstīs.

Mūsu centrālā mītne, kur dzimst visas mūsu idejas, atrodas Skarā, Rietumzviedrijā. Grupu vada uzņēmējs Peders Dagsants (Peder Dagsánth).

Mūsu vīzija

Mūsu vīzija – kļūt par metāla konstrukciju ēku būvniecības līderi Eiropā. 

Būvējiet bez rūpēm

Kontrolējot visu būvniecības procesu, varam garantēt elastīgas cenas, kvalitatīvus materiālus un termiņu ievērošanu. Mēs uzņemamies pilnīgu atbildību no ideju ģenerēšanas līdz pat gatavai ēkai. Mūsu mērķis ir panākt, lai Borga klientam nebūtu nekādu būvniecības rūpju. Uzziniet vairāk.

 • Uzņēmuma īpašnieks

  The Company owner Peder Dagsánth.

  Peder Dagsánth

 • CEO Borga Gruppen AB

  Mats Gärdfors - CEO | BORGA Group

  Mats Gärdfors

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...