Search
Pieprasījuma forma
  • About Borga Group | BORGA

Par Borga

Borga ir tērauda konstrukciju būvuzņēmums no Ziemeļzviedrijas. Pašlaik uzņēmums savu darbību ir paplašinājis arī uz citām Eiropas valstīm. Mūsu kompetences joma – tērauda ēkas un būvniecības loksnes. Kamēr mēs esam tirgū, iegādāties un uzbūvēt mūsdienīgu tērauda ēku nebūs grūti.

Kopš dibināšanas 1973. gadā Borga ir mainījis cilvēku viedokli par to, kādai jābūt tērauda ēkai. Pašlaik esam starptautiska tērauda konstrukciju būvju būvniecības grupa un saliekamu tērauda ēku piegādes līderis. Visus svarīgākos komponentus ražojam paši, mums ir savas montieru brigādes, mēs strādājam pēc savas būvniecības sistēmas. Uzņemamies pilnu atbildību par būvniecības procesu un pilnīgi kontrolējam visu būvniecības ķēdi. Tāpēc Borga ir viens no labākajiem tērauda konstrukciju būvniekiem tirgū. Mums nav svarīgi, vai jābūvē standarta būve vai speciāls pasūtījums. Mūsu biznesa koncepcija nodrošina kvalitātes kontroli, stabilu cenu un drošu piegādi.

Borga būvkomponenti

Borga biznesa koncepcijas garants ir mūsu pašu ražotie būvkomponenti. Mūsu darbības būtība – tērauda ēkām paredzētu komponentu, kā arī jumta sistēmu un sienu seguma ražošana un montēšana. Pārdodam, montējam un izplatām arī būvniecības papildkomponentus jumtiem un sienām. Mūsu rāmji, metāla profili, sijas, skārda profili un betona pamati tiek ražoti vairākās rūpnīcās Eiropā. Pašlaik uzņēmumam Borga ir rūpnīcas Zviedrijā, Polijā un Lietuvā, bet preces tiek pārdotas desmit valstīs.

Mūsu centrālā mītne, kur dzimst visas mūsu idejas, atrodas Skarā, Rietumzviedrijā. Grupu vada uzņēmējs Peder Dagsánth.

Jumta un sienu segums dzīvojamām, saimniecības vai citām ēkām

Borga ražotās tērauda loksnes ir piemērotas ne tikai metāla konstrukciju ēkām, bet arī dzīvojamām mājām, dārza mājām, pirtīm utml. Mēs varam piedāvāt tērauda dakstiņu imitāciju, klasisku vai trapecveida jumta segumu. Toņu gamma ir plaša, tāpēc mums nav šaubu, ka atradīsiet sev piemērotu jumta vai fasādes segumu. Cenšamies, lai jūs visu iegūtu no vienām rokām, tāpēc piedāvājam arī visus jumta un fasādes piederumus: lietus ūdeņu novadīšanas sistēmu, locītos komponentus, sniega barjeras, kāpnes u. c. Uzziniet vairāk par Borga produkciju.

Mūsu vīzija

Mūsu vīzija – kļūt par metāla konstrukciju ēku būvniecības līderi Eiropā. 

Būvējiet bez rūpēm

Kontrolējot visu būvniecības procesu, varam garantēt elastīgas cenas, kvalitatīvus materiālus un termiņu ievērošanu. Mēs uzņemamies pilnīgu atbildību no ideju ģenerēšanas līdz pat gatavai ēkai. Mūsu mērķis ir panākt, lai Borga klientam nebūtu nekādu rūpju par būvniecības procesu. Uzziniet vairāk.

  • Uzņēmuma īpašnieks

    The Company owner Peder Dagsánth.

    Peder Dagsánth

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...