Search
Pieprasījuma forma

Jumta seguma lokšņu aizsardzība pret kondensātu ar Borga DropStop™

DropStop™ ir mūsu piedāvāta mūsdienīga aizsardzība pret kondensātu. Kondensāts var nopietni sabojāt iekārtas un materiālus, tāpēc Borga ir izstrādājusi DropStop™.

Kad silts telpas gaiss nonāk saskarē ar aukstām tērauda loksnēm, pretkondensāta audums absorbē uzkrātos pilienus, kas pielīp pie tā. Tā kā telpas tiek vēdinātas un dienas laikā temperatūra dabīgi paaugstinās, mitrums pazūd un audums izžūst.

DropStop™ izmanto uz jumtiem bez izolācijas slāņa un kad izolācijas slānis ir samontēts zem garenstieņa. Šis līdzeklis ir lieliski piemērots ēkām ar normālu, neagresīvu vidi un mērenu mitrumu.

Gaiši pelēkās plēves izcilās atstarojošās īpašības nodrošina labu ēkas apgaismojumu. DropStop™ var izmantot arī daudzās labi vēdināmās ēkās, ražotnēs, kur ražošana notiek dienas laikā, un ēkās ar minimālu apkuri.

DropStop™ ir kompozītšķiedras audums, kas tiek pielīmēts krāsotu lokšņu apakšpusē. Šis šķiedras audums sastāv no dabiskās un sintētiskās šķiedras maisījuma, kas nostiprināts ar saistvielu (sveķiem).

Tonis, audums/plēve Gaiši pelēks
Biezums, audums/plēve 0,8–1,1 mm
Svars, audums/plēve 95 g/m2
Svars, līme 19 g/m2
Absorbcija > 900 g/m2 pie 0° slīpuma, > 700 g/m2 pie 45° slīpuma, > 500 g/m2 pie 90° slīpuma
Žūšanas ilgums 3 h (pie 210 °C temperatūras un 50 % mitruma)
Ugunsdrošības klase A2-s1, d0 saskaņā ar EN 13501-1
Speciāla impregnēšana DropStop™ audums ir impregnēts materiāls, kas pasargā pret pelējumu (saskaņā ar standartiem EN1104 un NFX41517), lai netiktu sabojāts.

Griesti, uz kuriem parasti uzkrājas mitrums: neizolētas noliktavas, dzīvojamo ēku aukstie jumti (virs bēniņiem), ārējie tenti u. tml.

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...