Borga
Search
  • Industrial buildings, Workshops and Warehouses | BORGA
  • Industrial buildings, Workshops and Warehouses | BORGA

Rūpniecībai paredzētas tērauda ēkas

Industriālas ēkas

Borga izprot rūpniecību un zina, kas tiek gaidīts no mūsdienīgas ēkas, vērtējot to dažādos aspektos, jo uzņēmums pats arī pieder rūpniecības nozarei. Piedāvājam ēkas, kas piemērotas ražošanai, darbnīcām, noliktavām, loģistikai u.c. (industriālas ēkas).

No vienas rūpniecības nozares otrai

Tā kā uzņēmums Borga pats pārstāv rūpniecību, veic ražošanas, uzglabāšanas un izplatīšanas operācijas, varam apgalvot, ka jūsu vajadzības tiešām izprotam. Ilggadīgā pieredze
un ikdienas operācijas ļauj mums būvēt labi pārdomātas un vienlaikus unikālas rūpniecības ēkas, kurās varēsiet izmantot tilta krānus, antresolus, ēkas varēs lietot gan kā angārus visdažādākajai tehnikai, gan kā birojus un veikalus. Uzņēmuma Borga uzbūvētā rūpniecības ēka palīdzēs veiksmīgāk veikt jūsu ikdienas darbību, nostiprinās finansiālo stāvokli un palīdzēs spodrināt jūsu uzņēmuma vārdu.

Vitalij Zubkov

Vitalij Zubkov

Attīstības vadītājs Baltijas valstīm – Tērauda angāri

  • Sazinieties ar mums!

    Atbildiet mums uz dažiem īsiem jautājumiem par Jūsu nākamo ēku, lai mēs varētu sagatavot Jums komercpiedāvājumu.

    AIZPILDĪT PIEPRASĪJUMA VEIDLAPU

  • strongest in lithuania

Vaicājumam "{{query}}" netika atrasts neviens rezultāts. Lūdzu mēģiniet vēlreiz ievadot preces pilnu nosaukumu vai sazinaties ar mums un mēs noteikti palīdzēsim atrast nepieciešamo preci. Paldies!
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...