Search
Pieprasījuma forma
  • fermu statyba

Fermas, zemnieku saimniecības, angāri dzīvniekiem

Fermu būvniecība ir vēl viena nozare, kurā veiksmīgi darbojamies, izmantojot visas savas zināšanas tērauda ēku projektēšanā, izgatavošanā un būvniecībā. Borga ir nākusi no laukiem, tāpēc tiešām labāk nekā jebkurš cits saprot zemnieku ikdienu un pārzina viņu darba apstākļus.

Pašsaprotami, ka jūs kā zemnieks, plānojot fermas būvniecību, cerat, ka jaunā būve optimizēs jūsu darbību, radīs piemērotus un ērtus apstākļus jūsu dzīvniekiem un palielinās iespējas veiksmīgi attīstīt biznesu lauksaimniecības jomā. Tāpēc, ja vēlaties, lai jūsu lauksaimnieciskā darbība ilgtermiņā būtu produktīva un efektīva, ir nepieciešama izturīga ēka. Mēs, kā jūsu partneris, lieliski to saprotam un, detalizēti novērtējot katru gadījumu, esam gatavi sniegt individuālus metāla konstrukciju risinājumus ikvienai fermai.

Sazināties ar mūsu ekspertiem

Mēs esam speciālisti, tāpēc varam ieteikt, kā arī atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt vispiemērotāko risinājumu. Jo ātrāk piesaistīsiet mūs saviem risinājumiem, jo labāka un optimālāka būs jūsu ēka.

Saņemiet bezmaksas konsultāciju

Visas rūpes uzticiet mums — paveiksim visu: no projektēšanas līdz atslēgu nodošanai

Vai tā ir govju ferma, putnu ferma, aitu ferma, cūku ferma, zirgu ferma, zivju audzētava, vai jebkādi citi angāri dzīvniekiem, ikvienai ēkai ir jāatbilst tai noteiktajām prasībām. Svarīgi ir ņemt vērā visu — ne tikai to, kādi dzīvnieki vai putni tiks turēti, bet arī to, vai tie fermā varēs brīvi kustēties, vai tiks turēti stacionāri, kā ēka tiks vēdināta, apgaismota, tīrīta, vai tā ir siltināta, vai nesiltināta u. c. Turklāt katram klientam ir dažādas vīzijas, vēlmes, kas vienmēr jāņem vērā.

ferma

Fermu būvniecība ir kompleksa joma, kad ir jāapdomā ne tikai fermas (kūts, šķūņa, rijas u. c.) izmērs, forma, bet arī tās funkcionālās iespējas. Svarīgi, lai ēka būtu ne tikai ekonomiska, bet arī izturīga, plaša un ērta. Viss ir cieši saistīts, tāpēc ir ļoti nepieciešams pieredzējis partneris, kas spēj uzņemties atbildību par visiem fermas būvniecības posmiem. Tieši tāds arī ir būvniecības partneris Borga — uzņemamies atbildību par visu: no projektēšanas līdz atslēgu nodošanai klientam. Parūpēsimies par visu būvniecības procesu, lai zemnieks arī turpmāk varētu attīstīt savu saimniecību bez jebkādām papildu problēmām, un fermas būvniecība būtu tikai kā viens no daudziem ierastajiem pirkumiem, kad ne par ko nav jāuztraucas.

  • Sazinieties ar mums!

    Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu plānoto ēku, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

    AIZPILDĪT PIEPRASĪJUMU

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...