Search
Pieprasījuma forma
  • Certified and CE marked production in our own factory | BORGA
  • Our production | BORGA

Pašu ražotnes – mūsu lielākā priekšrocība un drošība

Šādu izstrādājumu klāstu varam piedāvāt tāpēc, ka paši ražojam tērauda komponentus. Apvienojot inovācijas, ražošanu, plānošanu un spēju efektīvi kontrolēt procesus, mēs varam piedāvāt kvalitatīvus izstrādājumus un ekonomiskus risinājumus. Turklāt mēs piedāvājam garantētu piegādi. To mēs saucam par “visas ķēdes kontroli”.

Tērauda rāmjus ražojam Polijas centrālajā daļā, vienā no modernākajām metināšanas rūpnīcām Eiropā. Šādi tiek nodrošināts rentabls, augstas produktivitātes ražošanas process, ko apliecina mūsu konkurētspējīgās cenas.

Turklāt Borgai ir ražotnes Zviedrijā un Lietuvā, kur tiek ražoti profilēti tērauda jumta un fasādes segumi un locītie skārda elementi.

Sertificēta ražošana

Sertificēta ražošana

Kopš 2014. gada jūlija ES cehiem un darbuzņēmējiem, kas ražo nesošos komponentus un tērauda ēku kompleksus, ​​jābūt sertificētiem. Borga nekavējoties sāka ievērot jauno prasību un vēl pirms noteikumu stāšanās spēkā sertificēja savu ražošanas procesu.

Borga tika sertificēta veikt tērauda konstrukcijas ēku būvelementu ražošanu atbilstoši standartu EN 1090-1 un EN 1090-2 prasībām. Tas nozīmē, ka mūsu tērauda konstrukcijām ir CE marķējums.

Arī mūsu garenstieņu ražošanas process ir sertificēts, un garenstieņi tiek marķēti ar CE zīmi kā atsevišķi izstrādājumi.

Borga metāla profili jumta un sienu segumiem ir marķēti ar CE atbilstoši standartam EN 14782:2008.

Saistītie dokumenti
  • Sertifikāts | CE EN 1090 ENG
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...