Search
  • The steel frames in our buildings are unique | BORGA

Borga metāla konstrukcijas ir gan novatoriskas, gan pievilcīgas

Borga ēku karkass tiek būvēts no mūsu ražotajiem unikālajiem tērauda rāmjiem. Daudzus gadus sadarbojoties ar Zviedrijas tehnoloģiju institūtiem, mēs esam izstrādājuši un pilnveidojuši savu metāla konstrukciju. Tāpēc varam droši apgalvot, ka piedāvājam gandrīz novatoriskākos rāmjus tirgū.

Borga metāla konstrukcijas ir profilētas, tāpēc ēkai piešķirs īpašu izskatu, pat nerunājot par citām konstrukcijas priekšrocībām – nelielu svaru, augstu izturību un kopējo ekonomiskumu. Nesen mēs papildinājām novatorisko rāmju konstrukciju sēriju ar taisnām sijām ar gofrētu profilu.

Borga piedāvā dažādus rāmju veidus, lai apmierinātu jebkuras vajadzības. Piemēram, mūsu metinātās arkas formas angāra konstrukcijas Skara vai Gdynia ir pārākas ar to (salīdzinot ar savienojuma tipa konstrukcijām), ka ļauj efektīvāk izmantot ēkas tilpumu. Pie griestiem ir vairāk brīvas telpas, tāpēc sienas augstums var būt mazāks.

Mūsu metāla konstrukcijas tiek ražotas Borga automatizētajā rūpnīcā Polijā. Ražošana, protams, notiek saskaņā ar EN standartu prasībām, un projektēšana – atbilstoši EUROCODE noteikumiem. Vairāk: Sertificēta ražošana. Ir vērts pieminēt, ka jūsu angāra struktūras var pielāgot jūsu darbības identitātei – mēs piedāvājam pat sešus rāmju toņus.

Augsta izturība pret koroziju un ilgs kalpošanas laiks

Borga angāru konstrukcijas tiek krāsotas ar ļoti izturīgu toņu sistēmu. To esam radījuši sadarbībā ar Hempel® – vienu no vadošajiem krāsu piegādātājiem.

Krāsa atšķiras ar noturību un augstu izturību pret skrāpējumiem. Tas nozīmē, ka nebūs jātērē laiks skrāpējumu aizkrāsošanai, tādējādi nodrošinot ātru angāra konstrukciju montāžu. Virsmas slānis ir augstākās klases un tam ir ilgstoša aizsardzība pret koroziju.

Metāla konstrukcijas ir lieliska alternatīva dzelzsbetona vai citām konstrukcijām

Ilgtermiņa pieredze rāda, ka no metāla izgatavots un uzbūvēts angārs ir vispusīgi laba izvēle. Metāla konstrukcijas – ātrāk, elastīgāk un lētāk.

Borga rāmju veidi

 

Rāmis Skara

Tas ir universāls Borga rāmis dažādu starpbalstu, augstumu ēkām, piebūvēm, nojumēm utt.

Vairāk par Rāmis Skara

Rāmis Gdynia

Izturīga rāmja konstrukcija, ko plaši izmanto ražošanas ēkās ar neliela slīpuma jumtiem un lielāku starpbalsta platumu.

Vairāk par Rāmis Gdynia

Rāmis Brno

Rāmis, kas piemērots tērauda konstrukciju būvēm, kuru starpbalsta platums ir mazāks un nodrošina fiksētu griestu augstumu.

Vairāk par Rāmis Brno

Rāmis Vilnius

Rāmja konstrukcija ir paredzēta ēkām ar vienslīpes jumtu – veikali, garāžas vai vienkāršāki tehnikas angāri. Turklāt šis rāmis ir piemērots, kad jumta slīpumam ir jābūt virzītam konkrētā virzienā.

Vairāk par Rāmis Vilnius

Savienojums Truss

Borga Truss – šo risinājumu parasti izmanto ražošanas un komerciālajām ēkām, noliktavām ar lieliem starpbalstiem un nelielu jumta slīpumu.

Vairāk par Savienojums Truss
  • strongest in lithuania

  • Sazinieties ar mums!

    Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu plānoto ēku, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

    AIZPILDĪT PIEPRASĪJUMU

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...