Search
Pieprasījuma forma
  • The steel frames in our buildings are unique | BORGA

Borga metāla konstrukcijas ir gan novatoriskas, gan pievilcīgas

Borga ēku karkass tiek būvēts no mūsu ražotajiem unikālajiem tērauda rāmjiem. Daudzus gadus sadarbojoties ar Zviedrijas tehnoloģiju institūtiem, mēs esam izstrādājuši un pilnveidojuši savu metāla konstrukciju. Tāpēc varam droši apgalvot, ka piedāvājam gandrīz novatoriskākos rāmjus tirgū.

Borga metāla konstrukcijas ir profilētas, tāpēc ēkai piešķirs īpašu izskatu, pat nerunājot par citām konstrukcijas priekšrocībām – nelielu svaru, augstu izturību un kopējo ekonomiskumu. Nesen mēs papildinājām novatorisko rāmju konstrukciju sēriju ar taisnām sijām ar gofrētu profilu.

Borga piedāvā dažādus rāmju veidus, lai apmierinātu jebkuras vajadzības. Piemēram, mūsu metinātās arkas formas angāra konstrukcijas Skara vai Gdynia ir pārākas ar to (salīdzinot ar savienojuma tipa konstrukcijām), ka ļauj efektīvāk izmantot ēkas tilpumu. Pie griestiem ir vairāk brīvas telpas, tāpēc sienas augstums var būt mazāks.

Mūsu metāla konstrukcijas tiek ražotas Borga automatizētajā rūpnīcā Polijā. Ražošana, protams, notiek saskaņā ar EN standartu prasībām, un projektēšana – atbilstoši EUROCODE noteikumiem. Vairāk: Sertificēta ražošana. Ir vērts pieminēt, ka jūsu angāra konstrukcijas var pielāgot jūsu darbības identitātei – mēs piedāvājam pat sešus rāmju toņus.

Augsta izturība pret koroziju un ilgs kalpošanas laiks

Borga angāru konstrukcijas tiek krāsotas ar ļoti izturīgu toņu sistēmu. To esam radījuši sadarbībā ar Hempel® – vienu no vadošajiem krāsu piegādātājiem.

Krāsa atšķiras ar noturību un augstu izturību pret skrāpējumiem. Tas nozīmē, ka nebūs jātērē laiks skrāpējumu aizkrāsošanai, tādējādi nodrošinot ātru angāra konstrukciju montāžu. Virsmas slānis ir augstākās klases un tam ir ilgstoša aizsardzība pret koroziju.

Metāla konstrukcijas ir lieliska alternatīva dzelzsbetona vai citām konstrukcijām

Ilgtermiņa pieredze rāda, ka no metāla izgatavots un uzbūvēts angārs ir vispusīgi laba izvēle. Metāla konstrukcijas – ātrāk, elastīgāk un lētāk.

Borga rāmju veidi

 

  • Sazinieties ar mums!

    Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu plānoto ēku, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

    AIZPILDĪT PIEPRASĪJUMU

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...