Search
Pieprasījuma forma
  • Tipinis angaras Quick&Easy
  • Tipinis angaras Quick&Easy
  • Tipinis angaras Quick&Easy

Quick & Easy – standartizēts angārs

Savu piedāvājumu saucam „Ātri un vienkārši“  (angļu val. Quick and Easy) – tas ir tērauda angāru būvniecības modelis, kas piemērots tiem, kuri vēlas iegūt vienkāršu, bet kvalitatīvu un ātri piegādātu standarta angāru par labu cenu, izmantojot visas Borga, kā piegādātāja, priekšrocības.
Mūsu moto — „Ir jāprot vienkārši uzbūvēt modernu tērauda konstrukciju ēku.“ Izvēloties Borga un mūsu unikālo būvniecības sistēmu, angārs ar samontētu galveno karkasu jums būs ne vēlāk kā pēc sešām nedēļām no projektēšanas un līguma noslēgšanas. Vienmēr līdz galam pabeigts, iepriekš sagatavots. Protams, pēc jūsu vēlmēm mēs varēsim nodrošināt arī ēkas iekārtošanu. Ja būsim atbildīgi par ražošanu un piegādi, varēsim nodrošināt, lai projekta laikā tiktu ievēroti termiņi un sasniegta norunātā kvalitāte.

Quick & Easy – tiem, kas vēlas vienkāršumu, saglabājot kvalitāti. Iegādājoties Quick & Easy angāru, mūsu klients izvēlas vienu no vairākām Borga jau iepriekš noteiktu izmēru būvēm ar iepriekš izplānotu papildu aprīkojumu. Balstoties uz ilggadēju angāru konstrukciju projektēšanas pieredzi, mēs esam radījuši Quick & Easy angārus, ņemot vērā visbiežāk izteiktās klientu vēlmes un visbiežāk piemērojamās vienkāršo standarta angāru prasības attiecībā uz izmantošanu lauksaimniecībā, jāšanas manēžās, ražošanā un komercijā.

Pareizi izvēlētas prioritātes un piemēroti risinājumi ļauj mums vienkāršot ražošanu un piedāvāt zemāko cenu, un piegādes laiks aizņem ne vēlāk kā 6 nedēļas*!

  • Izvēloties vienkāršus, pārbaudītus risinājumus un ierobežojot izvēles iespējas, varam piedāvāt kvalitatīvu būvi ar ar ātru piegādi un labu cenu.
  • Quick & Easy ir balstīts uz prasmi efektīvi izmantot mūsu rīcībā esošos resursus katrā posmā. Tā ir jums izdevīga cena, turklāt tiek ietaupīts jūsu dārgais laiks.
* Piegādes laiks var būt ilgāks, ja mūsu ražotne konkrētajā laikā strādās ar pilnu jaudu.

 

Metāla Angāri

 

Saņemiet piedāvājumu

 

Galvenās Quick & Easy specifikācijas

Quick & Easy angārus veido Borga ražotnē izgatavotas tērauda konstrukcijas, kas notīrītas ar smilšu strūklu un nokrāsotas ar 80 µm poliuretāna krāsu (atbilst C2/M pretkorozijas klasei). Sekundārais rāmis tiek montēts no auksti valcētām Z un C profila cinkotām tērauda balsta sijām. Turklāt Borga standarta angāra piedāvājumā ir iekļautas arī vēja saites, profilētas jumta un sienu loksnes (vai „Sandwich” tipa paneļi), un saskaņā ar augstajiem Borga standartiem izgatavotas apdares skārdu detaļas. Jumts (nesiltinātām ēkām) — 0,5 mm Borga Super 40 jumta segums, sienas (nesiltinātām ēkām) — 0,5 mm Borga BPE 18, pārklātas ar poliesteru, vienā no Borga standarta krāsām. Siltinātu ēku jumts un sienas — „Sandwich” tipa (daudzslāņu) paneļi.

Standartizēti Quick & Easy angāru rāmji

Brno

Skara

Rāmja tips: Brno

Angāru tips

Nesiltināts

Siltināts

Platība (m2)  Iizmēri (m) 22,00 22,00 28,00 Iizmēri (m) 22,20 28,20
 10,00 220  10,20 226,44
12,00 264 336 12,20 344,04
Citi dati Sienas augstums ārpusē (m): 4,0 5,0 Sienas augstums ārpusē (m):  4,0 5,0
Jumta slīpums: 7° Jumta slīpums: 7°
Attālumi starp asīm (m): 4,80 m starp gala asīm / 6,00 m starp vidus asīm Attālumi starp asīm (m): 4,80 m starp gala asīm / 6,00 m starp vidus asīm

Rāmja tips: Skara

Angāru tips

Nesiltināts

Platība (m2) Iizmēri (m) 28,00 40,00
18,00 504,00 720,00
Citi dati
Sienas augstums ārpusē (m):  5,0
Jumta slīpums: 15°
Attālumi starp asīm (m): 4,80 m starp gala asīm / 6,00 m starp vidus asīm

Iegādājoties Quick & Easy būvi, projekta vadība ir tāda pati kā citiem Borga projektiem. Mēs iesniedzam projekta rasējumus, posmu rasējumus un mezglus, pamatu plānus un digitālos nobeiguma dokumentus.

Quick & Easy ēkas koncepciju ietveroši parametri

Būtiskie Quick & Easy ēkas elementi, kas nosaka šīs koncepcijas priekšrocības: ātrumu, vienkāršumu un ekonomiskumu.

Vēl vieglāka izvēle — piedāvājam Jums jau pilnīgi gatavus risinājumus!

Lai Jums būtu vēl vieglāk izvēlēties, un jūs varētu vēl ātrāk uzbūvēt ēku, mēs piedāvājam jums jau gatavus angāru projektus. Lieliski piemērots tiem, kam nepieciešama standarta ēka noliktavai, tehnikas vai graudu glabāšanai, jāšanas manēžai bez īpašām papildu prasībām.

Plašāk par šiem piedāvājumiem aizpildiet zemāk esošo pieprasījumu formu un mēs ar jums sazināsimies.

Lai saņemtu ātro piedāvājumu, sazinieties ar mums jau tagad!

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...