Search

2020. gada borga darbības rezultāti – gandrīz rekords

Borga Gruppen 2020. gads bijis ļoti veiksmīgs! Rezultāts – konsolidētā peļņa – 2,5 milj. EUR (25 milj. SEK) no 60,2 milj. EUR (602 milj. SEK) pārdošanas apgrozījuma. Neskatoties uz visiem pandēmijas izaicinājumiem un sekām, Borga, proti, uzņēmums, kas ražo tērauda konstrukcijas un būvkomponentus, spēja saglabāt izaugsmes tempu un sasniegt izcilus rezultātus.

“Mēs esam ieguldījuši daudz vairāk pūļu nekā jebkad agrāk, lai analizētu efektivitāti un kontrolētu izmaksas, vienlaikus koncentrējoties uz attīstības un paplašināšanās jautājumiem, kas mums ir svarīgi nākotnē,” – stāsta Borga Group ģenerāldirektors Mats Gärdfors.

2020. gadā Borga uzbūvēja 226 ēkas 12 valstīs. Tas ir gandrīz rekords privātam uzņēmumam, kura ražotnes atrodas Skārā (Zviedrijā), Lodzā (Polijā) un Viļņā (Lietuvā).

– Lielākais izaicinājums bija paredzēt metāla konstrukciju pasūtījumu apjomu. “Pasūtījumu skaits vasarā bija nedaudz samazinājies, taču lielākajā daļā valstu rudenī situācija atkal atjaunojās,”– apgalvo M. Gärdfors.

Lietuvas tirgus turpina augt

Viens no Borga grupas meitas uzņēmumiem – UAB “Borgalita” – atbild par tirdzniecību Lietuvā un Latvijā (tuvākajā nākotnē – arī Igaunijā). Uzņēmuma apgrozījums no 2016. gada līdz 2020. gadam ir pieaudzis par 220 %, savukārt Lietuvas Borga EBIT peļņa pēdējo piecu gadu laikā ir pieaugusi pat par 345 %.

“Attīstoties mēs esam saskārušies ar dažādiem jauniem izaicinājumiem. Tāpēc mēs intensīvi strādājām, lai uzlabotu biznesa procesus un darba metodes. Tas ir palīdzējis mums pārdzīvot drūmāko pandēmijas laiku. Esmu pateicīgs komandai – visiem uzņēmuma darbiniekiem,” – saka UAB “Borgalita” (Borga Lietuva) direktors Sauļus Mačolis (Saulius Mačiuolis).

Borga – būvē bez raizēm visu gadu!

Jaunumi 2020-04-17

Jauna konstrukciju krāsošanas sistēma, kam ir vēl vairāk priekšrocību!

Borga iepazīstina ar jaunu videi draudzīgu krāsošanas sistēmu, kam ir labāka korozijizturība un ilgāks garantijas laiks Tiem, kas meklē ilgmūžīgu tērauda ēku vai angāru, tagad ir vēl vairāk iemeslu, lai izvēlētos Borga kā vienu no uzticamākajiem partneriem. Borga vienmēr orientējas uz inovatīviem risinājumiem, tāpēc 2020. gada pavasarī nolēma atjaunot savu tērauda ēkas piedāvājumu, stādot priekšā izturīgāku […]

Jaunumi 2020-02-20

Mums ir „Stiprākie Lietuvā 2018-2019” sertifikāts!

UAB „Borgalita” ir uzticams partneris, kas palīdz veidot labāku Lietuvas ekonomikas nākotni. „STIPRĀKIE LIETUVĀ 2018-2019“ – šis sertifikāts apliecina, ka esam finansiāli uzticams Lietuvas uzņēmums ar labu kredītvēsturi.

Jaunumi 2020-02-10

Strādājam saskaņā ar starptautiskajiem kvalitātes vadības standartiem

Mēs rūpējamies par saviem klientiem, kvalitāti, darbiniekiem un darba vidi, kurā strādājam, tāpēc ar prieku paziņojam, ka turpmāk to varam apliecināt ne tikai ar savu darbību, bet arī ar oficiāli iegūtiem ISO sertifikātiem. Sabiedrībā UAB „Borgalita” ir īstenota integrēta kvalitātes, vides aizsardzības, darbinieku drošības un veselības vadības sistēma, kas atbilst starptautisko standartu ISO 9001:2015, ISO […]

Jaunumi 2020-01-11

Uzziniet par mums vairāk izstādē „Māja i 2020”, Latvijā

No 2020. gada 12.-14. jūnijs mēs piedalīsimies 34. starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē „Māja I 2020” Rīgā, Latvijā. Aicinām apmeklēt mūsu stendu (Nr. M4/N1), kur iepazīstināsim ar Borga metāla konstrukciju ēkām biznesam (ražošanai, komercijai), saimniecībai vai sportam. Izstāde „Māja I 2020” ir viens no lielākajiem būvniecības industrijas pasākumiem Latvijā. Tās mērķis ir aplūkot pēdējās tendences un […]

Rādīt ziņu arhīvu
  • strongest in lithuania

  • Sazinieties ar mums!

    Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu plānoto ēku, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

    AIZPILDĪT PIEPRASĪJUMU

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...