Search
Pieprasījuma forma

Jauna konstrukciju krāsošanas sistēma, kam ir vēl vairāk priekšrocību!

  • Remai - Nauja dazymo sistema | Borga

Borga iepazīstina ar jaunu videi draudzīgu krāsošanas sistēmu, kam ir labāka korozijizturība un ilgāks garantijas laiks

Tiem, kas meklē ilgmūžīgu tērauda ēku vai angāru, tagad ir vēl vairāk iemeslu, lai izvēlētos Borga kā vienu no uzticamākajiem partneriem.

Borga vienmēr orientējas uz inovatīviem risinājumiem, tāpēc 2020. gada pavasarī nolēma atjaunot savu tērauda ēkas piedāvājumu, stādot priekšā izturīgāku un videi draudzīgāku metāla rāmju krāsošanas sistēmu.

Jaunā krāsošanas sistēma ir:

  • izturīgāka;
  • videi draudzīga;
  • tai ir ilgāks garantijas laiks.

Jaunā Borga poliurīnvielas krāsošanas sistēma ir radīta sadarbībā ar vienu no vadošajiem rūpniecisko segumu ražotājiem — Hempel®. Salīdzinot šo krāsošanas sistēmu ar citām, var izdalīt pat vairākas priekšrocības: viena no tām ir izturīgums, proti, virsmas izturība pret dažādiem skrāpējumiem. Jo mazāk bojājumu, jo mazāk korektīvo pārkrāsošanas reižu. Tas nozīmē, ka konstrukciju montāžas process ir ātrāks.

Šīs jaunās krāsošanas sistēmas ražošanas veids salīdzinājumā ar tradicionālo poliuretāna krāsošanas sistēmu atšķiras ar to, ka tas satur daudz mazāk gaistošus organiskos savienojumus, tāpēc droši var apgalvot, ka Borga rāmju krāsošanas sistēma ir videi draudzīga. Tātad, iegādājoties Borga tērauda ēku, Jūs veicināsiet sava biznesa un darbības ilgtermiņa mērķu īstenošanu.

Lielāka korozijizturība — ilgāks kalpošanas laiks

Virsējā kārta ir ļoti spīdīga un īpaši ilgi saglabā krāsu vidējas korozijaktivitātes apstākļos. Salīdzinājumā ar epoksīda pārklājumiem virsmas izturība pret oksidāciju ir ievērojami lielāka. Tas nozīmē, ka Borga metāla rāmjiem tiks piešķirta konkurētspējīga C3M korozijaizsardzības klase.

Īpaši augstas korozijaktivitātes apstākļos lielāku korozijizturību varētu iegūt, pārklājot rāmjus ar vienu vai divām papildu krāsas kārtām. Pēdējais variants nodrošinātu C5M korozijaizsardzību, un šis veids būtu efektīvāks pat par cinka pārklājumu!

Ilgāks garantijas laiks

Jaunā krāsošanas sistēma ne tikai ir izturīga un videi draudzīga, mūsu klienti iegūs vēl vienu labumu — pat piecu gadu garantiju bez nekādiem papildu izdevumiem!

Jaunumi 2022-12-16

Priecīgas brīvdienas!

Lai priecīgi Ziemassvetki un laimīgs Jaunais gads! Lai Tava dzīve ir piepildīta ar prieku un laimi, lai katra diena atnes mirkļus, par kuriem priecāties un pateikties.

Jaunumi 2021-12-09

Mēs strādājam visu gadu!

Daudzi domā, ka angāru vai citu būvi var būvēt tikai siltajā sezonā. Vai tā būtu ziema, rudens, pavasaris vai vasara, mēs vienmēr strādājam! Jā, neviens nevar noliegt, ka vislabāk ir strādāt tad, kad zeme nav sasalusi vai izmirkusi, kad ir silts un nelīst. Kad rodas grūtības, mēs vienmēr meklējam veidus, kā ātrāk tās atrisināt, tāpēc, […]

Jaunumi 2021-05-01

2020. gada borga darbības rezultāti – gandrīz rekords

Borga Gruppen 2020. gads bijis ļoti veiksmīgs! Rezultāts – konsolidētā peļņa – 2,5 milj. EUR (25 milj. SEK) no 60,2 milj. EUR (602 milj. SEK) pārdošanas apgrozījuma. Neskatoties uz visiem pandēmijas izaicinājumiem un sekām, Borga, proti, uzņēmums, kas ražo tērauda konstrukcijas un būvkomponentus, spēja saglabāt izaugsmes tempu un sasniegt izcilus rezultātus. “Mēs esam ieguldījuši daudz […]

Jaunumi 2020-02-20

Mums ir „Stiprākie Lietuvā 2018-2019” sertifikāts!

UAB „Borgalita” ir uzticams partneris, kas palīdz veidot labāku Lietuvas ekonomikas nākotni. „STIPRĀKIE LIETUVĀ 2018-2019“ – šis sertifikāts apliecina, ka esam finansiāli uzticams Lietuvas uzņēmums ar labu kredītvēsturi.

Jaunumi 2020-02-10

Strādājam saskaņā ar starptautiskajiem kvalitātes vadības standartiem

Mēs rūpējamies par saviem klientiem, kvalitāti, darbiniekiem un darba vidi, kurā strādājam, tāpēc ar prieku paziņojam, ka turpmāk to varam apliecināt ne tikai ar savu darbību, bet arī ar oficiāli iegūtiem ISO sertifikātiem. Sabiedrībā UAB „Borgalita” ir īstenota integrēta kvalitātes, vides aizsardzības, darbinieku drošības un veselības vadības sistēma, kas atbilst starptautisko standartu ISO 9001:2015, ISO […]

Rādīt ziņu arhīvu
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...