Search
Pieprasījuma forma

Stratēģiskā partnerība ilgtspējības veicināšanai būvniecības sektorā

  • Koldioxidkrediter som går längre än hållbarhet | Borga ❤ Jord

Mums ir jauna un aizraujoša sadarbība ar uzņēmumu JORD, Zviedrijas cieto biodegvielu un oglekļa dioksīda kredītu piegādātāju, kuri no gaisa izvada CO₂ ar strauji augošu C4 zāli un rada atjaunojamus produktus.

Mums ir jauna un aizraujoša sadarbība ar uzņēmumu JORD, Zviedrijas cieto biodegvielu un oglekļa dioksīda kredītu piegādātāju, kuri no gaisa izvada CO₂ ar strauji augošu C4 zāli un rada atjaunojamus produktus.

Šī stratēģiskā sadarbība ir nozīmīgs pavērsiens abu uzņēmumu apņemšanās veicināt ilgtspējīgu praksi un samazināt oglekļa dioksīda emisijas būvniecības nozarē.

Mēs esam ieguvuši 36 000 tonnu oglekļa dioksīda kredītu no JORD, lai izveidotu uz kompensāciju balstītu programmu. Izmantojot šo programmu, mūsu klienti var kompensēt neizbēgamās emisijas savos būvniecības projektos ar oglekļa kredītiem no emisiju samazināšanas (oglekļa izmaiņu kredīti) un noņemšanas projektiem (augsnes oglekļa kredīti), lai panāktu oglekļa neitralitāti.

Partnerības starp JORD un Borga mērķis ir izmantot abu uzņēmumu stiprās puses un zināšanas, lai veicinātu nozīmīgas pārmaiņas būvniecības nozarē saistībā ar tērauda konstrukcijām. Apvienojot Borga apņemšanos inovāciju un ilgtspējības jomā ar JORD pierādītajiem panākumiem oglekļa kredītu risinājumos, mērķis ir būtiski ietekmēt lielāku atbildību par vidi un radīt pozitīvas pārmaiņas nākamajām paaudzēm.

Sadarbība ar JORD pilnībā atbilst mūsu ilgtspējības vīzijai. Šī sadarbība ļauj mums sasniegt oglekļa emisiju samazināšanas mērķus un ieņemt vadošo lomu ilgtspējīgu tērauda konstrukciju attīstībā.

Anders Paulsson, CCO, Borga Group

Par JORD

Jord avlägsnar CO₂ från luften med snabbväxande C4-gräs och skapar förnybara produkter| BORGAJORD ir Zviedrijas uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Stokholmā un kas līdzsvaro oglekļa ciklu, ražojot cieto biodegvielu un bioogles no C4 zāles. JORD unikālā pieeja vienlaikus atrisina trīs problēmas:

  • Degradēta zeme
  • Atkarība no fosilā kurināmā
  • Palielinās CO₂ līmenis atmosfērā

JORD reģeneratīvā agromežsaimniecības modelī uz dabu balstīti risinājumi ir apvienoti ar inovācijām, pastāvīgi pētot veidus, kā radīt ilgstošu, pozitīvu ietekmi uz mūsu planētu un sabiedrību.

JORD nodrošina arī visaptverošus un pielāgotus oglekļa kredītus uzņēmumiem, kas ir apņēmušies samazināt CO₂ emisijas, kompensējot citādi nenovēršamās oglekļa emisijas savā vērtību ķēdē.

Vairāk lasiet: www.jord.one

Jaunumi 2024-01-22

Uzziniet par mums vairāk izstādē „Māja I 2024”

2024. gadā 21.-24.marts mēs piedalīsimies starptautiskajā būvniecības industrijas izstādē „Māja I 2024” Rīgā, Latvijā. Aicinām apmeklēt mūsu stendu (Nr. M29, ​halle II), kur iepazīstināsim ar Borga metāla konstrukciju ēkām biznesam (ražošanai, komercijai), saimniecībai vai sportam. Izstāde „Māja I 2024” ir viens no lielākajiem būvniecības industrijas pasākumiem Latvijā. Tās mērķis ir aplūkot pēdējās tendences un jaunākās […]

Jaunumi 2023-10-30

BORGA – ar jums jau 50 gadus!

Borga pieredze – 50 gadi! Jā, tik daudzus gadus esam kopā ar jums. Kopš mūsu dibināšanas 1973. gadā mūsu mērķis ir bijis nodrošināt mūsu klientus ar augstas kvalitātes produktiem, un mēs nekad neesam novirzījušies no šī mērķa. Mēs ceram turpināt paplašināties, pilnveidot sevi un pilnveidot mūsu tehnoloģijas, cenšoties nodrošināt jums, mūsu klientiem, tikai kvalitatīvus un […]

Jaunumi 2023-09-22

Borga piedalīsies starptautiskajā izstādē „Atjaunojam Ukrainu“

Borga ar priecājas paziņot, ka piedalīsies „Atjaunojam Ukrainu“ (en. Rebuild Ukraine) pasākumā, kas notiks no 14. līdz 15. novembrim Varšavā, Polijā. „Atjaunojam Ukrainu“ ir starptautiska iniciatīva, kuras mērķis ir atbalstīt Ukrainas atjaunošanu, un mēs lepojamies ieguldīt savu ekspertīzi un zināšanas šajā svarīgajā centienā. Kā vadošais būvniecības konglomerāts ar 50 gadu pieredzi nozarē, mēs to uztveram […]

Jaunumi 2023-03-21

Uzziniet par mums vairāk izstādē „Pavasaris 2023”

No 2023. gada 13.-15. aprīlim mēs piedalīsimies 31. starptautiskajā lauksaimniecības biznesa izstādē „Pavasaris 2023” RĀMAVĀ biznesa centrā, Valdlaučos. Aicinām apmeklēt mūsu D47 stendu (D zona, Nr. 47 ), kur iepazīstināsim ar Borga tērauda ēkām un angāriem lauksaimniecībai vai lopkopībai. Vairāk informācijas par izstādi šeit: PAVASARIS 2023 Tiekamies izstādē! Adrese | Biznesa centrs RĀMAVA, Izstāžu iela 11, […]

Jaunumi 2023-03-10

Borga stratēģiskā konference 2023

Nesen, daļa no visiem Borga Gruppen darbiniekiem, tikās ļoti gaidītajā Borga stratēģijas konferencē Skarā, Zviedrijā. Konferences mērķis bija iepazīstināt ar būtiskākajiem stratēģijas plānošanas aspektiem un jauno uzņēmuma ilgtermiņa redzējumu, pulcējot visu grupas uzņēmumu galvenos darbiniekus. Konferences dalībnieki ne tikai apskatīja uzņēmuma mērķus, biznesa modeli un komerciālās stratēģijas, bet visi kopā deva savu ieguldījumu, identificējot veiksmes […]

Rādīt ziņu arhīvu
{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...