Search
Pieprasījuma forma
  • Borga
  • lauksaimniecības angāri

Lauksaimniecības angāri, fermas

Borga nāk no laukiem, tāpēc uzņēmums nav zaudējis saikni ar zemi. No vienas puses, mums ir daudzu gadu pieredze lauksaimniecībai, liellopu turēšanai un mežsaimniecības vajadzībām paredzētu tērauda ēku būvēšanā. No otras puses, neesam zaudējuši arī veselīgu izpratni, kas raksturīga vecmodīgiem, apzinīgiem lauksaimniekiem.

Lauksaimniecības angāri — mūsu uzņēmuma pirmsākumi

Jau vairāk nekā 45 gadus būvējam lauksaimniecības ēkas visām lauksaimniecības vajadzībām. Borga sirds ir Skarā, Rietumzviedrijas ražīgajos līdzenumos. Tieši no šejienes ir nākuši daudzi veiksmīgi zemnieki un uzņēmēji. Tāpat kā daudzi no viņiem, arī mēs darbību iesākām ar ticību, ka nekas nav tik labs, lai mēs nevarētu izdarīt labāk. Tātad tieši tāpēc, ka esam nākuši no lauku apvidus, mēs ļoti labi izprotam vidi, kas ir mums apkārt, un dabu mīlošus cilvēkus. Šeit rokasspiediens ir rokasspiediens — ne vairāk un ne mazāk. Turklāt, kā inovatori, mēs ļoti labi saprotam, ko sagaida no mūsdienīgas ēkas, kuru paredzēts izmantot liellopu ilgtermiņa audzēšanas vai lauksaimniecības tehnikas drošas glabāšanas vajadzībām.

Sazināties ar mūsu ekspertiem

Mēs esam speciālisti, tāpēc varam ieteikt, kā arī atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt vispiemērotāko risinājumu. Jo ātrāk piesaistīsiet mūs saviem risinājumiem, jo labāka un optimālāka būs jūsu ēka.

Saņemiet bezmaksas konsultāciju

Viss no klēts un darbnīcām līdz fermai

Borga var uzprojektēt, saražot un uzbūvēt dažādiem mērķiem paredzētus lauksaimniecības angārus gan glabāšanai, gan dzīvnieku turēšanai. Palīdzēsim savam klientam visās lauksaimniecības jomās: no nesiltināta angāra graudiem līdz govju fermām ar siltinātiem piena blokiem. Mūsu ilggadējā pieredze lauksaimniecības ēku būvniecībā dod mums iespēju piedāvāt jums vislabāko risinājumu, ņemot vērā iegūtās zināšanas un dažādus aspektus, kas ir svarīgi ēkas ekspluatācijā. Pareizi izprojektēts, izgatavots un uzbūvēts angārs vai ferma nodrošinās saimniecības produktivitāti daudzu gadu garumā. Katrs zemnieks taču vēlas, lai lauksaimniecības angārs ilgtermiņā kalpotu viņa darbības optimizēšanai un efektivitātei.

Lauksaimniecības angāri

Daudzos gadījumos mēs īstenojam visu projektu no sākuma līdz beigām, sadarbojoties ar uzticamiem un jau pārbaudītiem partneriem: apakšuzņēmējiem, interjera speciālistiem vai tehnikas piegādātājiem. Uzturam ciešas attiecības ar daudziem piegādātājiem, kas specializējušies lauksaimniecībā, ievēro klientu vajadzības un kuru darbība ir vērsta uz inovācijām. Tātad uzņemamies projekta izpildi „no…līdz”, piedāvājot jums kopīgu līgumu, kas ietver gan projektēšanas un ražošanas, gan būvniecības darbus. Esam lauksaimniecības angāru būvniecības speciālisti. Mūsu piedāvājums ir unikāls, jo klients saņem gatavu ēku — tātad zemniekam angāra vai fermas būvniecība neradīs nekādas raizes, jo mēs par visu parūpēsimies.

Angāri dzīvniekiem, fermas

Modernajām liellopu audzēšanas ēkām ir jāatbilst dažādām prasībām. Turklāt tas ir atkarīgs no tā, kādi dzīvnieki tiks turēti, cik daudz to būs, tie tiks turēti piesieti vai varēs brīvi pārvietoties. Tātad no tā visa, normatīvajām prasībām un pārējām pasūtītāja vēlmēm būs atkarīgs fermas projekts, kuram nepārprotami ir jāatbilst arī citām nozīmīgām prasībām, piemēram, ēkas apgaismojums, ventilācija u. c.

Noliktavu būvniecība

Ilggadējā pieredze saimnieciskās uzglabāšanas angāru būvniecībā palīdz mums labāk izprast dažādas klientu vajadzības. Mūsu viegli pielāgojamas metāla konstrukciju sistēmas ir piemērotas dažādiem ēku tipiem, piemēram: graudu noliktavām, darbnīcām, garāžām lauksaimniecības tehnikas glabāšanai (neatkarīgi no tās lieluma, no lauksaimniecības agregātiem līdz kombainiem u. tml.). Tas pats saimnieciskais angārs ļoti labi var noderēt pat vairākām vajadzībām, piemēram, gan graudu, gan tehnikas glabāšanai.

Lauksaimniecības angāri – sazinieties ar mums un saņemiet BEZMAKSAS konsultāciju.

  • Sazinieties ar mums!

    Atbildiet uz dažiem īsiem jautājumiem par jūsu plānoto ēku, lai mēs varētu sagatavot jums komercpiedāvājumu.

    AIZPILDĪT PIEPRASĪJUMU

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Parādīt vairāk {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Lūdzu, uzgaidiet, meklējot "{{query}}" ...